به کمپین "مدرسه قاصدک ها" بپیوندیم

به کمپین به کمپین


4 اردیبهشت 96
بنیادكودك نمایندگی زاهدان (اقماری فنوج) با همکاری سایت تیكِ نیك (tikenik.ir) به مناسبت روز معلم و به یاد معلم فداكار بلوچ شهید گنگوزهی که سال گذشته در روستایی در سیستان و بلوچستان برای نجات جان دانش‌آموزان، در اثر ریزش دیوار مدرسه جانش را از دست داد، کمپین #مدرسه_قاصدک_ها  را برگزار می‌كند:

چگونه؟ به آسانی با مراجعه به سایت (tikenik.ir) تا پایان اردیبهشت ماه، پس از ثبت نام و پرداخت آنلاین می‌توانیم از دانش‌آموزان با استعداد نیازمند حمایت کنیم و یا خدمات و محصولات ارائه شده را به نفع این کمپین خریداری کنیم.
کلیه وجوه اهدایی پس از پایان کمپین به صورت یکجا به حساب اصلی بنیادکودک واریز می‌شود.کمترین کمک ما دانش‌آموز بازمانده از تحصیل را از خطر ترک تحصیل نجات خواهد داد.

فنوج شهرستانی محروم است که در جنوب غربی سیستان و بلوچستان واقع شده و اغلب مدارس آن فاقد امکانات و تجهیزات اولیه آموزشی است. به دلیل شرایط سخت محیطی و نبود امکانات، بسیاری از این دانش‌آموزان در معرض خطر ترک تحصیل هستند. با همت بنیادکودک نمایندگی اقماری فنوج و حمایت آموزش و پروش تاکنون 760 نفر از دانش‌آموزانی که مجبور به ترک تحصیل شده بودند، به مدرسه بازگشته‌اند.
در همین راستا برآنیم تا با کمک شما برای بهبود شرایط تحصیلی دانش آموزان نیازمند این شهرستان قدمی برداریم و می‌کوشیم هیچ دانش‌آموز با استعدادی به دلیل مشکلات مالی از تحصیل و تلاش باز نماند.

برخی از فعالیت‌های بنیادکودک نمایندگی زاهدان و اقماری فنوج:
حمایت مستمر از بیش از 1400 دانش‌آموز و دانشجوی بورسیه در استان سیستان و بلوچستان که همه معدل الف هستند.
توزیع بیش از 1200 بسته اسباب بازی و عروسک بین کودکان شهرستان فنوج در اسفند ماه95
توزیع بیش از 1360 کفش در حمایت از دانش آموزان با استعداد در آبان ماه 95
توزیع بیش از  1000بسته‌ی لوازم التحریر میان دانش‌آموزان در مهرماه 95

بیایید با كمك هم شاهد پرواز قاصدك های خوش خبر نسل آینده باشیم...
نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
* نام
تلفن تماس
* ایمیل  
آدرس وب سایت
* نظر