ماه رمضان و حضور اسنپ‌فود در کنار بنیادکودک

ماه رمضان و حضور اسنپ‌فود در کنار بنیادکودک ماه رمضان و حضور اسنپ‌فود در کنار بنیادکودک
در بنیادکودک هر سال با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، کمپین‌های مسئولیت‌اجتماعی با حضور و حمایت مجموعه‌ها و مشارکت عموم مردم برگزار می‌شود و نتایج مطلوبی را به همراه دارد.
اسنپ‌فود نیز یکی از استارتاپ‌های بزرگ ایران است که فعالیت خود را با ارسال غذا از رستوران‌ها به آدرس مشتریان آغاز کرد. در ادامه با استقبال مخاطبین، سرویس‌های این مجموعه با ارسال نان، شیرینی، پروتئین و میوه در کنار سرویس اصلی گسترش پیدا کرد و در دوران همه‌گیری ویروس کرونا شاهد بودیم که وجود چنین کسب‌وکارهایی تا چه حد می‌تواند دغدغه خرید را برای ما حل کند.
این مجموعه که پیشینه مشارکت در امور انسان‌دوستانه و ساخت مدارس در مناطق کم‌برخوردار را داشت، در ماه رمضان 1401 با شعار برقراری عدالت آموزشی،کمپین زنگ مهربانی را در حمایت از دانش‌آموزان بورسیه بنیادکودک برگزار کرد.
مسافران و معذورین شرعی در ماه مبارک رمضان مخاطب این کمپین بودند و با ثبت سفارش قبل از افطار و بدون پرداخت هیچ مبلغ اضافه‌تری، در یک امر انسان‌دوستانه شرکت کردند. به این ترتیب اسنپ‌فود مبلغی را در اختیار بنیادکودک قرار داد تا دانش‌آموزان با استعداد کم‌برخوردار بیشتری بتوانند از شرایط بورسیه تحصیلی این موسسه استفاده کنند.
بنیادکودک قدردان حمایت‌های مجموعه اسنپ‌فود و مخاطبان کمپین زنگ مهربانی است.
 


نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
* نام
تلفن تماس
* ایمیل  
آدرس وب سایت
* نظر