خوش آمد گویی پیوستن به خانواده بزرگ بنیادکودک ایران

هموطن گرامی، 
پیوستن شما را به خانواده بزرگ بنیادکودک خوش‌آمد می‌گوییم. برای آشنایی بیشتر با رویکرد بنیادکودک، خواهشمندیم به نکات زیر توجه فرمایید: 

1- به دلیل حفظ شأن انسانی دانش‌آموزانِ تحت حمایت بنیادکودک، از قراردادن جزئیات اطلاعات شخصی و خانوادگی آنان در فضای مجازی معذوریم. پس از تکمیل فرم همیاری قادر خواهید بود بخشی از این اطلاعات را مشاهده فرمایید. اطلاعات تکمیلی در مراحل بعدی و پس از پذیرفتن حمایت از دانش‌آموز، به همراه عکس وی خدمتتان ارسال خواهدشد.         
 
2- تکمیل این فرم هیچگونه تعهدی برای شما و بنیادکودک ایجاد نخواهد کرد.        
 
3- پس از انتخاب یک دانش‌آموز و تکمیل فرم همیاری، پرونده او حداکثر به‌مدت 3 هفته در رزرو شما باقی خواهد ماند، به دلیل این‌که این عزیزان در اولویت دریافت کمک هستند، چنانچه ظرف این مدت، بنیادکودک اطلاعاتی مبنی بر پرداخت وجه توسط شما را دریافت نکند، دانش آموز انتخابی از لیست شما خارج شده و در لیست دریافت کمک قرارخواهد گرفت.    
 
4- خواهشمند است جهت سهولت در ارتباط‌های بعدی با شما، اطلاعات فرم همیاری (مانند نام و نام‌خانوادگی، تلفن، ایمیل و ...) را با دقت تکمیل فرمایید. بدیهی‌ست اطلاعات شما محرمانه تلقی شده و نزد بنیادکودک محفوظ خواهد ماند.         
 
5-از مبلغ پرداختی همیاران ده ‌درصد بابت هزینه‌های مددکاری کسر و مابقی به دانش‌آموز با استعداد نیازمندِ تحت حمایت، پرداخت می‌شود.