دریافت نامه‌ی تشکر

دریافت نامه‌ی تشکر دریافت نامه‌ی تشکر


اسفندماه95
بنیادکودک همواره در راستایِ پای‌بندی به اصل شفافیت که از اصول اساسی این مؤسسه است و برای پاسخگویی به همیاران و آموزش مهارت زندگی به دانش‌آموزان برای قدردانی از دریافتِ هدیه، برای تمام هدایایِ ارسالی همیاران اعم از نقدی و غیرنقدی، (نامه‌ی تشکر) از دانش‌آموزان دریافت کرده است.
زمانی که همیارِ بنیادکودک قصد برطرف کردن نیازی از دانش‌آموز تحت حمایت خود (به غیر از پرداخت مقرری) همچون: پرداخت وجه نقد به عنوان کمک فوق‌العاده برای تامین نیازهای دانش‌آموز و کالای موردنیاز برای خانواده‌اش بر اساس گزارش‌های 6ماهه مددکاران، هدیه‌ی تحصیلی، هدیه تولد و ... را دارد، از دانش‌آموزانِ بورسیه نامه تشکر دریافت می‌شود.
این موسسه با سپاس فراوان از مهرمندان به اطلاع می‌رساند، پیش ازاین بابت هدایای نقدی با ارزش حداقل یک میلیون ریال از دانش‌آموزان نامه‌ی تشکر دریافت می‌شد، حال باتوجه به حجم بالای پرداخت‌ها و نظر به افزایش نرخ تورم، برای مبالغِ کمتر از دو میلیون ریال نامه تشکر دریافت نمی‌‌شود.
گفتنی است همانند گذشته برای تمام هدایای غیرنقدی عکس و نامه تشکر در نرم افزار وندا بارگزاری می‌شود.
بنیادکودک قدردانِ مهرمندی همیاران نیک‌اندیش است و همواره به این می‌اندیشد که هیچ دانش‌آموز با استعدادی نباید به دلیل مشکلات مالی از تحصیل و تلاش باز بماند.نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
* نام
تلفن تماس
* ایمیل  
آدرس وب سایت
* نظر