توزیع پیاز گل لاله در بین دانش‌آموزان نمایندگی بنیادکودک اصفهان به مناسبت فرارسیدن نوروز

 توزیع پیاز گل لاله در بین دانش‌آموزان نمایندگی بنیادکودک اصفهان به مناسبت فرارسیدن نوروز  توزیع پیاز گل لاله در بین دانش‌آموزان نمایندگی بنیادکودک اصفهان به مناسبت فرارسیدن نوروز


دی‌95:
نوروز، صدای پای بهار است و آغاز شکفتن و روییدن، سبز شدن و اوج گرفتن، سرانجام شکفتن و عطر افشاندن.
این روزها خانواده‌های ایرانی در انتظار فرارسیدن نوروز خود را برای استقبال از بهار آماده می‌کنند. نمایندگی بنیادکودک اصفهان نیز همگام با خانواده ها برای پیشواز بهار آماده می‌شود. بهاری که روییدن گل‌ها نویدبخش آمدن اوست.
به همین مناسبت نمایندگی بنیادکودک اصفهان، به منظور بالابردن ارزش و اعتماد به نفس دانش‌آموزان در بین خانواده ها و سنجیدن پشتکار و همت آنها نسبت به توزیع پیاز گل لاله در بین دانش‌آموزان اقدام کرد.
نسرین انواری با اشاره به این‌که کودکان با پرورش گیاه خود، می‌توانند رشد لحظه به لحظه آن را نظاره‌گر باشند و با مراحل کاشت، مراقبت و نگهداری آن گیاه آشنا شوند، افزود: نگهداری از گیاهان، سبب می‌شود دانش‌آموزان به طور ضمنی مفهوم مسئولیت‌پذیری در زندگی را نیز درک کنند.
گفتنی است؛ دانش‌آموزان که از دریافت پیاز گل لاله، بسیار خوشحال بودند، درباره کاشت و مراقبت از گل خود سوال‌هایی را مطرح کردند و در پایان از دانش‌آموزان درخواست شد عکس گل‌های‌شان را برای نمایندگی بنیادکودک اصفهان ارسال کنند.نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
* نام
تلفن تماس
* ایمیل  
آدرس وب سایت
* نظر