مدیرعامل بانک ملی از دانشجویانِ نخبه‌ی بنیادکودک نمایندگی اردبیل قدردانی کرد

مدیرعامل بانک ملی از دانشجویانِ نخبه‌ی بنیادکودک نمایندگی اردبیل قدردانی کرد مدیرعامل بانک ملی از دانشجویانِ نخبه‌ی بنیادکودک نمایندگی اردبیل قدردانی کرد

نشست بانک ملی به منظور تقدیر از دانشجویانِ نخبه‌ی بنیادکودک نمایندگی اردبیل با حضور اعضای هیئت امنا، رئیس و تعدادی از دانشجویان این نمایندگی برگزار شد.
به گزارش واحد ارتباطات و جلب مشارکت‌های بنیادکودک، مدیرعامل بانک ملی و عضو هیئت امنای بنیادکودک با ابراز خرسندی نسبت به موفقیت دانشجویان گفت: بانک ملی با  17 شعبه برون‌مرزی و 3300 شعبه داخلی هم‌اکنون بزرگترین بانک جهان اسلام است.
حسین‌زاده با تاکید بر اینکه موفقیت دانشجویان موجب افتخار همگی ماست، ادامه داد: شما دانشجویان با کسب موفقیت و درجات رفیع علمی و رفتارهای صحیح اجتماعی برای سایر دانش‌آموزان الگو هستید.
مدیرعامل بانک ملی اظهار امیدواری کرد: در تلاشیم شاهد روزی باشیم که تک تک این دانشجویان به جایگاهی برسند که بتوانند همیار دیگر دانش‌آموزان با استعداد نیازمند شوند.

*لطف اللهیان: رسالت بنیادکودک پشتیبانی تحصیلی است
ریاست هیئت امنای بنیادکودک نمایندگی اردبیل در ادامه‌ی این نشست با ابراز خرسندی ازکسبِ رتبه‌های برتر علمی توسط دانشجویان افزود: قدردانی از موفقیت‌های این دانشجویان بورسیه‌ی بنیادکودک توسط بزرگترین بانک جهان اسلام سنتی بسیار پسندیده است.
لطف‌اللهیان در این نشست که در 17 آبان ماه 95 برگزار شد، افزود: این دانش‌آموزان و دانشجویان ممتاز همواره برای سایرین الگو خواهند بود و شایسته‌ی تقدیر و تشکر هستند.

شهردار اردبیل رسالت بنیادکودک را پشتیانی تحصیلی دانست و بیان کرد: بنیادکودک همواره به این می اندیشد که هیچ دانش‌آموز با استعدادی نباید به دلیل مشکلات مالی از تحصیل و تلاش باز بماند.
وی همچنین ادامه داد: بنیادکودک نمایندگی اردبیل با حمایت550 دانش‌آموز توانسته است گام بزرگی در راستای علم‌آموزی بردارد.

*باقرزارع: این دانشجویان همواره موجب افتخار بوده‌اند
رئیس بنیادکودک نمایندگی اردبیل با تشکر از مدیرعامل این مؤسسه اظهار کرد: این دانشجویان همواره موجب افتخار بوده‌اند و خوشحالیم که شاهد فارغ‌التحصیلی بسیاری از آنان به ویژه در مقطع دکتری هستیم.
یکی از دانشجویان حاضر در این نشست با اشاره به نقش موثر بنیادکودک در ایجاد انگیزه و پیشرفت تحصیلی گفت: انسان‌های اندکی هستند که در مسیر انسانیت و دوستی گام برمی‌دارند چرا که انسانیت گوهر نایابیست.
گفتنی است در پایان این جلسه از تمامی دانشجویان نخبه با اهدای هدیه تقدیر به عمل آمد و از زحمات اعظم باقرزارع قدردانی شد.


 


نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
* نام
تلفن تماس
* ایمیل  
آدرس وب سایت
* نظر