مهربانی از جنس فولاد

مهربانی از جنس فولاد مهربانی از جنس فولاد

سپهر گردون، گاه بالا و گاه پایین دارد، گاه همچون فرفره ای بازیگوش به این سو و آن سو می رود و گاه از برای لجبازی اصلاً نمی چرخد.
آدم ها اما در این فراز و نشیب ها همدیگر را تنها نمی گذراند و تا سرحد امکان به یکدیگر یاری می رسانند به امید اینکه دوباره بذر شادی را در دل های یکدیگر کاشته و محبت را در این جایگاه مقدس به چشم نوازی دعوت کنند.
شرکت فولاد مبارکه اصفهان همیار مهربان بنیاد کودک رسم انسانیت را به خوبی ادا کرد و با کمک بی دریغشان در این هنگامه سخت اقتصادی سبب شد تا مسیر کمک به دانش آموزان مستعد کم برخودار برای نمایندگی اصفهان هموار تر شود.
شرکت فولاد مبارکه اصفهان از شرکت‌های پیشرو ایرانی است که در زمینه تولید ورق‌های فولادی فعالیت‌ می‌کند. این شرکت با ماموریت ایفای نقش محوری در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور و ارتقای سطح فناوری صنعت فولاد، به عنوان سازمانی جهان تراز حدود پنجاه درصد از مصرف فولاد کشور را جهت استفاده در صنایع خودروسازی و قطعه‌سازی، صنایع فلزی سبک، صنایع فلزی سنگین و لوله‌های انتقال سیالات، صنایع بسته‌بندی، صنایع لوازم خانگی و الکتریکی و صنایع لوله و پروفایل تولید می‌نماید.

 


نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
* نام
تلفن تماس
* ایمیل  
آدرس وب سایت
* نظر