پتروشیمی جم، همیار بنیادکودک

پتروشیمی جم، همیار بنیادکودک پتروشیمی جم، همیار بنیادکودک
بنیادکودک همواره تلاش کرده است تا هیچ دانش‌آموز با استعداد کم‌برخورداری از تحصیل باز نماند و دانش‌آموزان بورسیه بنیادکودک در طول تحصیل خود از نیک‌اندیشی همیاران بهره‌مند بوده‌اند.
پس از اعمال تحریم یک جانبه آمریکا و عدم امكان انتقال وجه از دفتر امریكا به ایران،۶ هزار دانش‌آموز از ۱۱هزار دانش‌آموز بورسیه بنیادکودک با میانگین معدل ۱۷.۵ تنها به دلیل از دست دادن همیاران ایرانی مقیم خارج از ایران در خطر ترک تحصیل قرار گرفتند. به همین دلیل بنیادکودک برآن شد تا بحران پیش آمده را با هموطنان‌ در داخل کشور در میان بگذارد. در این راستا دفتر مرکزی و نمایندگی‌های بنیادکودک برای جذب همیار اقدام به مکاتبه و رایزنی با صاحبان مشاغل، شرکت‌ها و صنایع نمودند.
در پی مذاکرات و پیگیری‌های مستمرِ نمایندگی بوشهر با شرکت پتروشیمی جم، این شرکت در راستای مسئولیت اجتماعی خود به عنوان یک شهروند حقوقی مسئول، با مهرمندی و نیک‌پنداری در اقدامی انسان‌دوستانه و مسئولانه، حمایت از دانش‌آموزانِ فاقد همیار این نمایندگی را بر عهده گرفت.
شرکت پتروشیمی جم به عنوان یکی از بزرگترین واحدهای تولید الفین در جهان، یکی از طرح‌های توسعه‌ای شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران در سال 1379 در منطقه ویژه پتروشیمی پارس در عسلویه بوده‌است که عمدتا به منظور تولید الفین‌ها و پلی‌اتیلن‌های سبک خطی و سنگین تاسیس گردیده است.
 

نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
* نام
تلفن تماس
* ایمیل  
آدرس وب سایت
* نظر