بنیادکودک اولین موسسه مردم‌نهادی که بر روی سامانه کُدال قرار گرفت.

بنیادکودک اولین موسسه مردم‌نهادی که بر روی سامانه کُدال قرار گرفت. بنیادکودک اولین موسسه مردم‌نهادی که بر روی سامانه کُدال قرار گرفت.
بنیادکودک اولین موسسه مردم‌نهادی که اطلاعات مالی و سایر مستندات خود را بر روی سامانه جامع اطلاع‌رسانی ناشرانِ سازمان بورس و اوراق بهادار (کُدال) در دسترس عموم مردم قرار داد.
با ابتنا به قانون اصلاح بند 5 ماده 6 و ماده 21 قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی که در راستای شفاف‌سازی، سلامت و اطلاع افکار عمومی، موسسات خیریه را ملزم به ارائه اطلاعات مالی به سازمان بورس و اوراق بهادار کرده است؛ بنیادکودک اولین موسسه مردم‌نهادی است که جهت اطمینان‌بخشی به جامعه مخاطب، اطلاعاتِ درخواست شده توسط سازمان بورس و اوراق بهادار را بر روی سامانه کدال آن سازمان قرار داد.
پس از ابلاغ قانون مذکور در مورخ 98/04/26 در کم ترین زمان بنیادکودک اقدام به طی مراحل اداری جهت انجام تکالیف آن قانون کرد و پس از گذشت حدود سه ماه با دریافت توکن، موفق به ارائه مدارک و اطلاعات درخواست شده بر روی سامانه کدال سازمان بورس شد. مدارک و اطلاعات افشا شده توسط بنیادکودک بر روی سامانه کدال سازمان بورس شامل: اساسنامه بنیادکودک، صورت های مالی حسابرسی شده از سال 93 تا سال 98، تصمیمات مجامع عادی و فوق العاده از سال 93 تا 98، تغییرات هیئت مدیره از سال 93 تا سال 98، گزارش فعالیت و عملکرد هیئت مدیره به مجمع از سال 93 تا 98 است.
عموم مردم می توانند با استفاده از لینک زیر اطلاعات و مدارک ارائه شده توسط بنیادکودک را بر روی سامانه کدال ملاحظه نمایند:

https://b2n.ir/06308
 

نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
* نام
تلفن تماس
* ایمیل  
آدرس وب سایت
* نظر