مدیران بنیادکودک از مناطق سیل‌زده بازدید کردند

مدیران بنیادکودک از مناطق سیل‌زده بازدید کردند مدیران بنیادکودک از مناطق سیل‌زده بازدید کردند
بعد از واقعه تاسف‌بار سیل در مناطق مختلف ایران در نوروز 98، بنیادکودک با همکاری آموزش و پرورش برخی مناطق سیل‌زده، دانش‌آموزان متاثر از سیل را شناسایی کرده و تحت حمایت قرارداد.
اکنون پس از اتمام فصل مدرسه و آغاز تابستان و با اتمام پروژه کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده، با حضور آقای "رضا عشقی" از همکاران دفتر بنیادکودک در امریکا و همراهی خانم "سرور دادخواه" مدیرعامل موسسه، سفر به مناطق سیل‌زده در دستور کار قرار گرفت و مدیران بنیادکودک از مناطق مذکور بازدید کردند. مقاصد مورد نظر شامل استان‌های خوزستان، لرستان و گلستان بود که با همراهی روسا و مددکاران نمایندگی‌های اهواز، بروجرد و آمل صورت پذیرفت.
سفر با بازدید از مناطق شهر اهواز شامل منبع آب، حصیرآباد، آسیاباد، کوی نفت، پاستوریزه، مهدیس، کوت‌عبدالله و روستاهای سیل‌زده شهرستان کارون و حضور در نمایندگی بنیادکودک و شرکت در جلسه هیئت عامل این نمایندگی آغاز شد. سپس بازدید از دانشجوی با استعداد و نابینای بنیادکودک که در شرف فارغ‌التحصیلی است؛ باعث تحسین جمع بازدید کننده و خوشحالی و انبساط خاطر آنها شد.

با عزیمت به استان لرستان با همراهی رئیس نمایندگی بروجرد و هماهنگی آموزش و پرورش شهر پلدختر، بازدید از محل اقامت سه دانش‌آموز سیل‌زده ترتیب داده شد. دانش‌آموزان توضیحاتی در خصوص وقوع سیل و خسارات وارده به منزل‌شان ارائه دادند. به این ترتیب مسئولین موسسه از نزدیک در جریان مشکلات و حوادث وقوع سیل قرار گرفتند. پس از آن با عزیمت به شهر معمولان از منازل دانش‌آموزان سیل‌زده این شهر نیز بازدید به عمل آمد. در پایان سفر از مدرسه خدیجه کبری که عمق فاجعه سیل در شهر معمولان در آن مشهود بود نیز بازدید شد.
مقصد بعدی شهرستان آق‌قلا و گمیشان در استان گلستان بود که با هماهنگی و مساعدت رئیس نمایندگی آمل و همکاران این نمایندگی همراه شد. در استان گلستان علاوه بر بازدید منازل دانش‌آموزان، تعاملی با آموزش و پرورش نیز به منظور آسیب شناسی و نیاز سنجی‌های ثانویه صورت گرفت.


 

نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
* نام
تلفن تماس
* ایمیل  
آدرس وب سایت
* نظر