حمایت از دانش‌آموزان سیل‌زده گمیشان

حمایت از دانش‌آموزان سیل‌زده گمیشان حمایت از دانش‌آموزان سیل‌زده گمیشان
در سومین بخش از کمک‌رسانی به دانش‌آموزان سیل زده، بنیادکودک 1000 بسته تحصیلی به منطقه گمیشان از شهرهای استان گلستان ارسال کرد.
پس از کسب اطلاعات لازم از وضعیت معیشتی مردم این ناحیه از آموزش و پرورش، بنیادکودک برآن شد از دانش‌آموزان کم‌برخوردار گمیشان نیز ثبت نام به عمل آورد. با اعزام تیم مددکاری و اجرایی از نمایندگی آمل و مشاهدات همکاران از این شهر، گزارش شده است سیل اخیر بر وخامت اوضاع اقتصادی مناطق محروم این شهر افزوده است.
در این پروژه با همراهی دو تن از نمایندگان آموزش و پرورش، بازدید از چندین مدرسه در دستور کار قرار گرفت. بنابر این گزارش تعداد 100 بسته نوشت‌افزار و 8 جفت کفش به دبستان عبدالشکور شهنازی، تعداد 93 بسته نوشت‌افزار و 18 جفت کفش به دبستان سحر نیکوکار، تعداد 100 بسته نوشت‌افزار و 15 جفت کفش به دبستان عذرا ثالثی، تعداد 200 بسته نوشت‌افزار به دبستان شهید احمد مخترم، تعداد 149 بسته نوشت‌افزار و 15 جفت کفش به دبستان برکت (1)، تعداد 116 بسته نوشت‌افزار و 14 جفت کفش به دبستان نازمراد آخوند، تعداد 204 بسته نوشت‌افزار و 23 جفت کفش به دبستان چارپار تحویل داده شد. مابقی نیز به سایر دانش آموزان اهدا شد. همچنین بررسی حمایتی بیش از 300 دانش آموز در این منطقه در دست بررسی و پیگیری است. 

نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
* نام
تلفن تماس
* ایمیل  
آدرس وب سایت
* نظر