نشست بانیان، همیاران و همکاران نمایندگی لارستان

نشست بانیان، همیاران و همکاران نمایندگی لارستان نشست بانیان، همیاران و همکاران نمایندگی لارستان
در این نشست که با هدف ارائه گزارش فعالیت نمایندگی، جذب همیار و همفکری برای ارتقای خدمات این بنیاد برگزارشد؛ غیر از اعضای سابق و فعلی هیئت عامل، تعدادی از نیک‌اندیشان لارستان نیز حضور داشتند.
در ابتدای مراسم محمد زارع مجری برنامه و عضو هیئت عامل این نمایندگی نکاتی را درباره اهداف و چگونگی راه‌اندازی آن در لارستان عنوان کرد و در ادامه دکتر خلیل شریف‌زاده (موسس نمایندگی لارستان) به تبیین اهداف اصلی بنیادکودک که حمایت از دانش‌آموزان با استعداد و کم‌برخوردار است پرداخت و از سایر  همراهان در راه اندازی این نمایندگی قدردانی کرد.
رئیس نمایندگی لارستان در این مراسم به بیان گزارشی کوتاه از خدمات موسسه پرداخت و گفت: این بنیاد که از سال 96 فعالیت خود را در لارستان آغاز کرده تاکنون 30 دانش‌آموز واجد شرایط را بورسیه و بیش از 30 همیار نیز جذب کرده است که علاوه بر مقرری ماهیانه هدایای نقدی و غیر نقدی متعددی نیز به مناسبت‌های مختلف به این دانش‌آموزان اختصاص داده‌اند.
هدی اخضری در ادامه همچنین به چند مراسم برگزار شده طی این مدت توسط بنیاد مانند ویژه برنامه‌های متعدد مناسبتی، پروژه مشق مهر، نامه آرزوها و... اشاره کرد.
در این مراسم فضل الله اخضری هنرمند و خواننده با سابقه نیز برای حضار به صورت افتخاری به اجرای برنامه پرداخت.
در پایان مراسم نیز 17 همیار جدید از جمع حضار به جمع همیاران بنیاد کودک افزوده شد که دینا 9 ساله کم سن‌ترین و عرفان جوان‌ترین همیار جدید این بنیاد لقب گرفتند.

  


نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
* نام
تلفن تماس
* ایمیل  
آدرس وب سایت
* نظر