تلاشی برای بهبود وضعیت نهادهای مدنی

تلاشی برای بهبود وضعیت  نهادهای مدنی تلاشی برای بهبود وضعیت  نهادهای مدنی
 نمایندگان تشکل‌های کارگری،کارفرمایی و سازمان‌های مردم نهاد با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار کردند.
فعالان مدنی در این جلسه از مهم‌ترین دغدغه خود که بالا بردن سطح مشارکت نهادهای مدنی و بهبود معیشت مردم است با وزیر کار گفت و گو کردند.

خبرگزاری ایلنا به این موضوع به تفصیل پرداخت و در این باره نوشت: اول آبان ماه، نمایندگان ۳۰ تشکل‌ کارگری و انجمن‌های مردم‌نهاد با حضور در خبرگزاری کار ایران در دیدار با محمد شریعتمداری (وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی) به بیان دغدغه‌ها و مطالبات خود پرداختند. دغدغه‌ی اصلی این فعالان مدنی، بالا رفتن سطح مشارکت نهادهای مدنی و البته بهبود معیشت مردم است.

در ابتدای جلسه، فاطمه قاسم‌زاده (رئیس هیئت مدیره شبکه یاری کودکان کار) با بیان اینکه در ایران تغییرات زیادی در مدیریت‌ها شاهد هستیم، گفت: این تغییرات مداوم موجب می‌شود که سازمان‌های مردم نهاد در سیاست‌گذاری عاجز باشند. اگر بناست سیاست‌گذاری کنیم باید در جریان تغییرات قرار گیریم. در ادامه نمایندگان تشکل‌های دیگر نیز ار دغدغه ها و مسائل مرتبط شرایط خود صحبت کردند.

محسن محمدی، رئیس بنیادکودک نمایندگی تهران نیز از طرف این موسسه در جلسه حضور داشت و از مسائل مرتبط با تحصیل کودکان سخن گفت.

در پایان جلسه ضمن جمع‌بندی مطالب مطرح شده وزیر(پیشنهادی) کار، تعاون و رفاه اجتماعی قول همکاری و مساعدت در زمینه های مطرح شده را به نمایندگان تشکل‌ها داد.
نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
* نام
تلفن تماس
* ایمیل  
آدرس وب سایت
* نظر