اولین همایش بنیاد کودک نمایندگی اهواز برگزار شد

 اولین همایش بنیاد کودک نمایندگی اهواز برگزار شد  اولین همایش بنیاد کودک نمایندگی اهواز برگزار شد


اولین همایش بنیادکودک نمایندگی اهواز در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی این شهر در تاریخ پنجشنبه 7 دی‌ماه با حضور مدیرعامل بنیادکودک، مسئولان و همکاران نمایندگی اهواز برگزار شد.

به گزارش واحد ارتباطات بنیادکودک، در این همایش "رقیه دادخواه" مدیرعامل بنیادکودک پس از ارائه تاریخچه‌ای از نحوه شکل‌گیری و توسعه فعالیت‌های این بنیاد، عملکرد این مؤسسه خیریه را در طول 24 سال فعالیت بیان کرد.

از دیگر سخنرانان این همایش، "محمدرضا ملائکه" از اعضای هیئت عامل بنیادکودک نمایندگی اهواز بود که با معرفی این نمایندگی و ارائه عملکرد 15 ماهه آن، بر راه‌های مختلف همکاری، همیاری و کمک به نمایندگی اهواز و همچنین راه‌های رسیدن به تحقق اهداف و شعارهای اصلی این بنیاد تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، اجرای این همایش را "گیتی خامنه" مجری نام‌آشنای برنامه‌های کودک تلویزیون بر عهده داشت که یادآور فضایی نوستالژیک در اذهان مخاطبان شد.

این گزارش می‌افزاید: در اولین همایش بنیاد کودک نمایندگی اهواز مسئولان این نمایندگی نیز سخنانی ایراد کردند و در ادامه مجموعه‌ای از برنامه های فرهنگی و هنری اجرا شد. 

این گزارش می‌افزاید: در این همایش شعر و دکلمه‌خوانی با هنرآفرینی "بیتا زنگنه" دختر نوجوان پرآوازه اهوازی اجرا شد و در ادامه، گروه موسیقی سنّتی همدلان استان خوزستان نیز با اجرای موسیقی فضایی دلنشین در این همایش به وجود آوردند. 

در این همایش "رقیه دادخواه" به "دنیا" دانش آموز بورسیه نمایندگی اهواز که در مسابقات رباتیک استان خوزستان موفق به کسب مقام سوم شده بود، لوح تقدیر و هدایایی اهدا کرد.

همچنین درخت آرزویی تهیه و بر روی هر گل آرزوی یک دانش‌آموز نوشته شده بود که همیاران با چیدن هر گل، آرزوی یک دانش‌آموز را برآورده ‌کردند.

در ادامه تعدادی از حاضران با تکمیل فرم همیاری، آمادگی خود را برای پشتیبانی از دانش‌آموزان بااستعداد کم‌برخوردار اعلام کردند.

"همایش عملکرد نمایندگی اهواز" با پخش نماهنگی از بنیادکودک برای حاضران، خاتمه یافت.

گفتنی است، بنیادکودک نمایندگی اهواز در مردادماه 1395، به طور رسمی شروع به کار کرد.

 

 

 


نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
* نام
تلفن تماس
* ایمیل  
آدرس وب سایت
* نظر