بنیادکودک 60 کانکس آموزشی جایگزین مدارس تخریب‌شده به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌کند

 بنیادکودک 60 کانکس آموزشی جایگزین مدارس تخریب‌شده به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌کند  بنیادکودک 60 کانکس آموزشی جایگزین مدارس تخریب‌شده به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌کند


به گزارش واحد ارتباطات بنیادکودک، بنیادکودک 60 کانکس آموزشی ‌ساندویچ‌پنل را در پی توافق با اداره نوسازی آموزش و پرورش به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌کند.
قائم مقام مدیرعامل بنیادکودک با اعلام این خبر گفت: بنیادکودک در پی توافقی که با اداره نوسازی آموزش و پرورش کرمانشاه داشته، مقرر شده است تعداد 60 کانکس جایگزین مدارس تخریب‌شده در مناطق زلزله‌زده را تأمین کند.
"حرمت ناظری" در مورد شرایط فیزیکی این کانکس‌ها افزود: این کانکس‌ها از نوع ساندویچ‌پنل بوده و هر کدام دارای یک چشمه سرویس بهداشتی هستند.
"ناظری" با اشاره به ارسال مرحله‌ای این کانکس‌ها تصریح کرد: تاکنون طی 2 مرحله 12 کانکس به مناطق زلزله‌زده ارسال کرده‌ایم که پس از آماده شدن بقیه کانکس‌ها به مراتب به این مناطق ارسال می‌شود.
قائم مقام مدیرعامل بنیادکودک همچنین افزود: در پی اعلام اداره نوسازی آموزش و پرورش کرمانشاه، در دومین پارت ارسالی، تعداد 10 کانکس ساندویچ‌پنل به مقصد روستاهای سرپل ذهاب ارسال خواهد شد.
این گزارش می‌افزاید: این مؤسسه در راستای تخریب ۴۴ مدرسه در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه، اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی جهت آماده سازی شرایط مساعد تحصیلی کرد که تا به حال طی 2 مرحله، که در اولین بخش تعداد 6 کانکس از تهران و 6 کانکس از کرمانشاه ارسال شد و مابقی به مراتب ارسال خواهد شد.
نیكوكاران و همیاران می توانند به منظور حمایت از دانش‌آموزان آسیب‌دیده این حادثه از طریق لینک زیر کمکهای نقدی خود را ارسال و یا از طریق واریز به حساب‌های بانکی و یا كارت مؤسسه كه اطلاعات آن بر روی وب‌سایت بنیادکودک موجود است اقدام کنند.
 


نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
* نام
تلفن تماس
* ایمیل  
آدرس وب سایت
* نظر