در هفته کتابخوانی پروژه ایجاد فضایی مناسب برای کتابخوانی دانش‌آموزان اجرا شد

 در هفته کتابخوانی پروژه ایجاد فضایی مناسب برای کتابخوانی دانش‌آموزان اجرا شد  در هفته کتابخوانی پروژه ایجاد فضایی مناسب برای کتابخوانی دانش‌آموزان اجرا شد

به گزارش واحد ارتباطات بنیادکودک به نقل از نمایندگی رشت، این نمایندگی به همراه تیم مدرسان "کلاس پرنده" در آخرین روز هفته کتابخوانی به روستای "گرکرود" واقع در نزدیکی شهر املش رفتند تا با یاری دانش‌آموزان مدرسه «اسد آبادی» و با همراهی مسئولان مدرسه، پروژه ایجاد فضایی مناسب و پر از رنگ برای کتاب خواندن دانش‌آموزان مدرسه را اجرا کنند.
رئیس نمایندگی رشت گفت: در این پروژه دانش‌آموزان این مدرسه به سه گروه سنی تقسیم شده و هر مربی یک بخش از کتاب های داستان " نقطه" نوشته پیتر رینولدز "گربه توی کلاه" نوشته دکتر زئوس و " ماهی روی درخت " نوشته لیندا موللی هانت را خواندند و پس از آن شروع به ساخت کاردستی در خصوص مفاهیم درک شده از داستان کردند. 
همچنین در این مدرسه با نظارت یک تصویرگر نقاشی بخشی از دیوارها با مضمون کتابخوانی، نقاشی و رنگ آمیزی شد. علاوه بر آن 2 عدد کتابخانه چوبی به همراه 160 جلد کتاب داستان و آموزشی به کتابخانه این مدرسه اهدا شد.
لازم به ذکر است، تعدادی از دانش آموزان این مدرسه، بورسیه تحصیلی بنیاد کودک هستند.
گفتنی است، "کلاس پرنده" پروژه ای است که از آبان سال 91 فعالیت‌اش را آغاز کرده و با یاری مؤسسه‌های خیریه ای که اهداف آموزشی کودکان را دنبال می کنند به تجهیز و ساماندهی ابزار کمک آموزشی مدارس محروم ایران می پردازد و با یاری گرفتن از متخصصان مختلف سعی می کند فضای آموزشی متفاوتی برای دانش آموزان ایجاد کند.

 


 
 


نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
* نام
تلفن تماس
* ایمیل  
آدرس وب سایت
* نظر