آغاز بارگیری اولین پارت کانکس‌های دانش‌آموزان زلزله‌زده

آغاز بارگیری اولین پارت کانکس‌های دانش‌آموزان زلزله‌زده آغاز بارگیری اولین پارت کانکس‌های دانش‌آموزان زلزله‌زده
 

به گزارش واحد ارتباطات بنیادکودک، امروز چهارشنبه اول آذرماه، اولین پارت کانکس‌های جایگزین مدارس تخریب‌شده در زلزله‌ اخیر کرمانشاه، برای ارسال آماده شد.
بنا براین گزارش، در مرحله اول این برنامه، 6 کانکس آماده و شنبه چهارم آذرماه به کرمانشاه ارسال خواهد شد.
بر پایه این گزارش، طی چند مرحله و در پارت‌های بعدی، کانکس‌های مجهز به سرویس بهداشتی که حاوی کوله پشتی، لوازم تحصیل و همچنین وسایل سرگرم‌کننده برای دانش‌آموزان مقاطع مختلف است ارسال خواهد شد.
این گزارش می‌افزاید: با توجه به رسالت اصلی بنیادکودک که همانا کمک به دانش‌آموزان بااستعداد کم‌برخوردار است، این مؤسسه در راستای تخریب ۴۴ مدرسه در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه، اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی جهت آماده سازی شرایط مساعد تحصیلی کرد و در حال حاضر 6 کانکس، آماده ارسال است.
 بنیادکودک در نظر دارد شادی را دوباره به کودکان و دانش‌آموزان زلزله‌زده استان‌های غرب کشور بازگرداند. از این رو در تلاش است با تهیۀ این کانکس‌ها، کوله پشتی و اسباب‌بازی برای سنین مختلف دانش‌آموزان دوباره شادی و نشاط را در کنار تحصیل به جریان اندازد تا شاید بتواند این‌گونه امید به زندگی را در منطقه آسیب‌دیده در بین آنها زنده کند.
نیكوكاران و همیاران می توانند به منظور حمایت از دانش‌آموزان آسیب دیده این حادثه از طریق لینک زیر کمکهای نقدی خود را ارسال و یا از طریق واریز به حساب‌های بانکی و یا كارت مؤسسه كه اطلاعات آن بر روی وب‌سایت بنیاد موجود است اقدام کنند.
لینک واریزی
  نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
* نام
تلفن تماس
* ایمیل  
آدرس وب سایت
* نظر