بیش از 2500 کوله‌پشتی محتوی لوازم تحریر برای دانش‌آموزان با استعداد تحت پوشش بنیاد ارسال شد

بیش از 2500 کوله‌پشتی محتوی لوازم تحریر برای دانش‌آموزان با استعداد تحت پوشش بنیاد ارسال شد بیش از 2500 کوله‌پشتی محتوی لوازم تحریر برای دانش‌آموزان با استعداد تحت پوشش بنیاد ارسال شد
 مدیر ارتباطات و جلب مشارکت‌های بنیادکودک:
امید آن داریم جامعه‌ای غنی و بدون نیاز به حمایت داشته باشیم

"مدیر ارتباطات و جلب مشارکت‌های بنیاد کودک" با اعلام این خبر گفت: هر ساله قبل از سال تحصیلی جدید این موسسه، کوله پشتی‌هایی حاوی لوازم تحریر برای دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی تا دبیرستان آماده و ارسال می‌کند.
"حرمت ناظری" در خصوص احساسات دانش‌آموزان با استعداد تحصیل، گفت: احساسات بچه‌ها برای ما بسیار حائز اهمیت است، به همین خاطر با این نگاه که بچه‌ها، چه احساسی هنگام گشودن کوله‌ها دارند، از بهترین لوازم و امکانات موجود در بازار را برای آنها تهیه می‌کنیم.
" مدیر ارتباطات و جلب مشارکت‌های بنیاد کودک" همچنین با تاکید بر به گردش درآوردن چرخه اقتصاد و حمایت از کالای ایرانی تصریح کرد: امسال برای حمایت از تولیدکنندگان کشورمان لوازم تحریر دانش‌آموزان تحت حمایت بنیادکودک، همگی از بهترین کالاهای ایرانی تهیه شد و در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفت.
"حرمت ناظری" در خصوص حس عزت‌نفس و کرامت دانش‌آموزان عنوان کرد: مهم‌ترین نکته برای بنیاد، احترام به عزت‌نفس و احساس کرامت در دانش‌آموزان است که همه بر اساس الگوهای پژوهشی و مبتنی بر پیشینه کاری صورت می پذیرد.
"ناظری" افزود: ما در بنیاد‌‌کودک برآنیم تا با بالا کشیدن استانداردهای زندگی در خانواده‌های کم‌برخوردار افزون بر حمایت دانش‌آموزان، جامعه‌ای مطلوب‌تر داشته باشیم.
وی افزود: انسان‌هایی وجود دارند که هر چند تعدادشان کم باشد ولی می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند. افرادی که زندگی خوب خود را در خوب زندگی کردن اطرافیان‌شان می‌بینند و ترجیح بر تعهدات جامعه خود در قبال دیگران دارند و با حمایت آنها این بنیاد می تواند دانش‌آموزان با استعداد را مورد حمایت قرار دهد.
گفتنی است؛ بنیاد کودک 24 سال است که درزمینه حمایت از دانش‌آموزان با استعداد فعالیت دارد و در حال حاضر دارای 29 نمایندگی در ایران و 8 دفتر در خارج از کشور است.

 
 


نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
* نام
تلفن تماس
* ایمیل  
آدرس وب سایت
* نظر