بنیادکودک در بیرجند سفره افطار محبت گسترد

بنیادکودک در بیرجند سفره افطار محبت گسترد بنیادکودک در بیرجند سفره افطار محبت گسترد
نیمه رمضان 1396 از راه رسید. بهانه‌ای دوباره از جنس رحمت پروردگار بر سفره مهربانی و سخاوت آن‌هایی که قلب‌هایشان به شوق لبخند و سعادت انسان می‌تپد. بنیادکودک نمایندگی بیرجند امسال نیز به رسم نیک‌اندیشی همیاران و خیرین پرمهر، سفره افطار محبت گسترد و میزبان 88 دانش‌آموز بورسیه به همراه خانواده‌هایشان بود.
همت بلند نیکوکاران و همشهریان به ثمر رسید تا بار دیگر خانواده بزرگ و صمیمی بنیادکودک شبی خاطره‌انگیز را در فضایی معنوی و پربرکت سپری کنند.
مراسم ولادت امام حسن مجتبی (ع) شادی‌بخش افطار پرمهر امسال بود.
اندیشه بنیادکودک بی‌شک بدون تلاش و از خودگذشتگی معلمانی که برای پیشرفت دانش‌آموزان توان‌مندنشان تلاش می‌کنند، محقق نخواهد شد. به پاس زحمات بی‌دریغ این عزیزان هدیه‌ای به رسم یادبود به ایشان اهدا شد. هدیه‌ای از هنر نقاشی دانش‌آموزان بنیاد در قابی خاطره‌انگیز تا ماندگار باشند و سعادت‌مند.
لبخند و شادی کودکان با اجرای هنرمندان تئاتر و برگزاری مسابقه همچون گذشته پایان زیبایی بود بر این شب زیبا. خانواده بنیادکودک در کنار هم برای این‌که هیچ دانش‌آموز با استعدادی به دلیل فقر مالی از نعمت تحصیل باز نماند تلاش می‌کند و هر روز برگ جدیدی به دفتر سعادت و خیر خود می‌افزاید.

 

نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
* نام
تلفن تماس
* ایمیل  
آدرس وب سایت
* نظر