نمایش خصوصی فیلم برف روی کاجها در حمایت از بنیاد کودک

در اولین روز از آخرین ماه سال 1390 ، فیلم سینمایی «برف روی کاج‌ها»، برنده سیمرغ بلورین فیلم منتخب مردم در سی امین جشنواره فیلم فجر ، ساخته پیمان معادی ، با هدف حمایت از بنیاد کودک در پردیس سینمایی قلهک به نمایش درآمد.
این مراسم با حضور پیمان معادی، سید جمال ساداتیان، مهناز افشار، ویشکا آسایش، زانیار خسروی و جمعی از اعضاء و همیاران بنیاد کودک برگزار شد.
پیش از آغاز نمایش فیلم ، پس از خوشامد گویی به میهمانان ، سه نفر از دانش آموزان تحت حمایت بنیادکودک با اهداء شاخه گل از پیمان معادی تقدیر کردند. سپس پیمان معادی نویسنده و کارگردان فیلم گفت : از اینکه امروز در بین شما هستم خیلی خوشحالم. جا دارد از جمال ساداتیان تهیه‌کننده این کار تشکر کنم زیرا کار بزرگی کرده‌اند و از ایده نمایش این فیلم برای بنیاد کودک استقبال کرده‌اند. وی افزود: ایشان همیشه در کار خیر پیشقدم هستند. من سال‌هاست که با بنیاد کودک آشنا هستم. هر روز که یک نفر به این بنیاد می پیوندد؛ ما بیشتر خوشحال می‌شویم. ما با حضور خود در بنیاد کودک آینده خودمان وفرزندانمان را تامین می‌کنیم.
مهناز افشار بازیگر فیلم «برف روی کاج‌ها» هم در این مراسم گفت: من امسال با بنیاد کودک آشنا شده‌ام و خوشحالم از اینکه هنوز هم با وجود تمام فضای دلخوری‌ها می‌توانیم به هم محبت کنیم. امیدوارم از فیلم «برف روی کاج‌ها» لذت ببرید.
ویشکا آسایش نیز ادامه داد: من نیز امیدوارم بتوانم توسط بنیاد کودک کودکی را حمایت کنم و خوشحالم از اینکه امروز به واسطه این فیلم و این مراسم با شما آشنا شده‌ام.
در پایان لوح سپاسی از طرف بنیاد کودک به عوامل فیلم «برف روی کاج‌ها» تقدیم شد و پس از آن این اثر برای مدعوین به نمایش درآمد.